הגולן האחד שלנו

אני קורא את "שישי בגולן", ונרגש לקרוא בע' 16 על ביקור מרגש של מנכ"לי משרדי הממשלה בקצרין, לקראת החלטת ממשלה היסטורית לפיתוח קצרין בירת הגולן. אני ממשיך לקרוא את העיתון, ובע' 18 קורא בהתרגשות על הביקור של מנכ"לי משרדי הממשלה במועצה האזורית גולן, "ביוזמת המועצה האזורית גולן", לקראת החלטת הממשלה ההיסטורית על פיתוח הגולן. נדהמתי מן ההספק האדיר של המנכ"לים שבאותו תאריך הגיעו במיוחד לגולן פעמיים, כדי לערוך שני סיורים שונים, לקראת שתי החלטות היסטוריות שונות של הממשלה.

זה יכול היה להיות מצחיק, אלמלא זה היה עצוב. אילו היה זה רק עניין של קרדיטים, יחסי ציבור ופרסום של הדוברות ב"שישי בגולן", ניחא. אולם הפרסום משקף את הנתק האמתי בין המועצה האזורית גולן למועצה המקומית קצרין. דווקא עכשיו, כאשר אנו באמת בתקופה היסטורית, שבה הממשלה מקדמת תכנית חסרת תקדים לפיתוח הגולן – קצרין בירת הגולן ויישובי המועצה האזורית גולן, ויש צורך בשילוב ידיים של הגולן כולו לקידום ההחלטה ולמימושה, מתרחש נתק כזה.

מי אשם בנתק? תלוי את מי שואלים. בעצם, את מי שנשאל (ואני אומר זאת מניסיון) נשמע אותה תשובה: "הוא".

אז במטוטא מכם, ראשי המועצות – אני משוכנע שאני משמש פה לתושבי הגולן בבקשה, שתאפסנו את האגו, מנויילן ומגורז היטב, ותפעלו יחד למען הגולן האחד שלנו.

* "שישי בגולן"

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s